Cheyenne Bike The Recidivist ver. Sidecar

to motocykl, który jak żaden innym wpisuje się w profil tematyczny naszej rubryki i pewnie na dłuuuugo pozostanie wzorem połączenia sztuki z miłością do (tatuowanych) motocykli.

Cała konstrukcja stanowi perfekcyjnie zwartą i spójną logicznie całość. Poczynając od koncepcji stylistycznej, poprzez mistrzowskie dopracowanie skomplikowanych elementów, kończąc na gotowej bryle – jednoślad „opowiada” wręcz swoją mroczną historię…

Recydyvista opisywaliśmy już w naszym kwartalniku (również nagradzaliśmy na wrocławskich Targach) więc tutaj wyłącznie tytułem przypomnienia.

Projekt zrealizowano we współpracy z niemiecką firmą Cheyenne Professional Tattoo Equipment, a prezentacji dokonano we wrześniu 2014 roku, podczas  London International Tattoo Convention 2014.

Motocykl został pokryty specjalnie przygotowaną skórą cielęcą w odcieniu przypominającym skórę ludzką, a następnie ozdobiony tatuażami (wykonanymi maszynkami Cheyenne) przez chłopaków z dwóch salonów tatuażu artystycznego Individuum i Steel Will Tattoo Factory. Efekt finalny powala wręcz na kolana.

Gallery?

Właściciel: Game Over Cycles.

Zdjęcia: Tomasz Pulsakowski

pełen opis: Chopper Magazin nr 27 lipiec 2015

Udostępnij